Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 1.5 Meter with 4 Meter extension line |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | Plastic |
| Model Number | 4ZKXCQ-CaChuang |
| Certification | ce |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
| Working Voltage | 100-240V |
| Ultrastrong adsorption force | 5600 pca |
| Thinnest glass test | 1.0mm |
Instock
There are no reviews yet.