Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.219 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 24 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Cleaning Type | Dry and wet |
| Vacuum Cleaner Control | Remote control |
| Operation modes | Fully automatic cleaning |
| Battery life, min | 20 |
| Sensors | Obstacle Sensor, Motion Sensor Along Walls, Height Differential Sensor |
| Battery charging time, min | 30 |
| Max. noise level, dB | 65 |
| Dimensions, mm | L295 * W145 * H120 |
| Power Type | External power supply, from the network 220 V |
| Charger View | Power Supply |
| Color | White, Blue, Gold |
| Automatic Systems | Automatic cleaning of vacuum cleaner |
| Suction power, W | 80 |
| Battery capacity, mAh | 500 |
| Type | Window Cleaning Robot |
| Warranty period | 3 year |
| Suction force, Pa | 5600 |
| Manufacturer Country | China |
Instock
There are no reviews yet.