Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.385 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Cleaning Type | Dry and wet |
| Battery life, min | 40 |
| Sensors | Altitude difference sensor, Obstacle sensor |
| Battery charging time, min | 40 |
| Max. noise level, dB | 65 |
| Dimensions, mm | 295*145*100 |
| Depth, cm | 10 |
| Charger View | Power Supply |
| Item | 1442705572 |
| Color | White |
| Height, cm | 14 |
| Battery Work | Yes |
| Dust collector volume, ml | 50 |
| Vacuum Cleaner Control | Remote control |
| Operation modes | Fast cleaning, Normal cleaning, Fully automatic cleaning |
| Power consumption, W | 80 |
| Product weight, g | 1050 |
| Width, cm | 29 |
| Power Type | From network 220 V |
| Dust bag view | Aqua filter |
| Voice Assistant | No |
| Battery capacity, mAh | 650 |
| Water tank volume, ml | 50 |
| Type | Window Cleaning Robot |
| Suction force, Pa | 2800 |
| Manufacturer Country | China |
| Filter View | Standard Filter |
Instock
There are no reviews yet.