Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.248 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 24 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | 19 |
| Brand Name | PHILOGEO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.