Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Certification | ce |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.