Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 12 cm |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100–240V |
| Material | ABS |
| Model Number | T48 |
| Certification | ce |
| Brand Name | HAOYUNMA |
T48 |
|
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.