Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 35 × 35 cm |
| Cord Length | 6m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 240V |
| Material | ABS |
| Model Number | WS-05A |
| Certification | ce |
| Brand Name | hongjingyang |
| Origin | Mainland China |
| Power | 80w |
| Battery capacitye | 500mAh |
| Water tank capacity | Water tank capacity |
| Cleaning methods | 3 |
| Cleaning speed | 2800Pa, Cleaning speed |
Instock
There are no reviews yet.