Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 14 cm |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | HCR-21 |
| Certification | ce |
| Brand Name | ormismart |
| Origin | Mainland China |
| Battery capacity | 500mAh |
| Suction force | 2800Pa |
| UPS power outage protection time | 20mins |
| Control method | wireless remote control APP |
| Noise | 65dB |
| Borderless detection | automatic |
| Cleaning mode | 3 types |
| Water spray method | manual/automatic |
Instock
There are no reviews yet.