Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W-S3 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Cleaning Speed | 2.5min/sqm |
| Battery Continue after Power off | >30min |
| Suction Power | 2800Pa |
| Adapter Output | 24V/3.75A |
| Power | 80W |
| Certifications | CE/ROHS/LVD |
| Window Size Available | >400*400mm |
Instock
There are no reviews yet.