Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 1+4.5m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100~240VAC |
| Material | ABS |
| Model Number | RL4228 |
| Certification | CE |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Water spraying | Automatic water spraying (total 3 nozzles) |
| Voice function | Fixed voice broadcast |
| Cleaning speed: | 3 minutes per square meter |
| Rated power | About 72W |
| Rated voltage | DC: 24V |
| Water tank | 30ml |
| Cleaning route | 5 kinds of cleaning route (Z type, N type, Z/N type, fixed point, edge) |
| Battery capacity | 650mAh |
| Charging time | About 2h |
| Power adapter input | Adapter input AC 100-240V 50/60Hz 1.5~2.0A |
| Power adapter output | DC 24V/3A |
| Erasable size | 400*400mm (minimum) |
| Dimensions | 240* 223* 73mm |
| Safety rope | 4.5m |
| Suction | 3000Pa |
| Noise | 63dB |
Instock
There are no reviews yet.