Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5 meter |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V~240V |
| Material | mixing |
| Model Number | windows cleaner, CL1 |
| Certification | ce, CB |
| Brand Name | CHOVERY, CHOVER |
| CHOVERY Model | Cl1 |
| Origin | Mainland China |
| Certification2 | RoHS |
| Certification3 | UL |
| Size(mm) | 300*150*120 |
| Emergency power supply system | Yes |
Instock
There are no reviews yet.