Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Material | abs |
| Model Number | W45D |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.