Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 80W |
| Application | Household intelligent automatic |
| Product name | Window cleanig robot |
| Function | Cleaning Windows |
| Motor | Brushless |
| Suction aborb | 2800Pa |
| Noise | 65dB |
| Cleanning speed | 3.5 mins/m² |
| Control mode | 2.4 G |
| Battery Capacity | 500mAh |
Instock
There are no reviews yet.