Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100–240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W140 |
| Certification | ce |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| color | white |
| smart control | remote control |
| function | water spray |
| accessory | window washing mops |
Instock
There are no reviews yet.