Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5M |
| Voltage | 100-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | RL2-05 |
| Certification | CE |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Input voltage | AC 100-240V 50Hz-60Hz |
| Rated power | 72W |
| Battery capacity | 500mAh |
| External dimensions | 295*145*75mm |
| Suction power | 3000Pa |
| Net weight | 1100g |
| Power failure protection time | 20min |
| Way to control | Remote control |
| Noise | 65 dB |
| Border detection | automatic |
| water tank capacity | 50ml |
| Fall arrest control | Power failure protection (backup battery) safety rope |
| Cleaning mode | Intelligent path planning modes |
Instock
There are no reviews yet.