Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | no line |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | cloth |
| Model Number | cloth |
| Certification | ce |
| Brand Name | CHOVERY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.