Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 3.3M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.