Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V-240V |
| Material | mixing |
| Model Number | N361 |
| Certification | ce |
| Brand Name | PuRuikai |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.