Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 23 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 3.6V, 3.6V |
| Material | Plastic, Plastic |
| Certification | ce |
| Brand Name | DayPlus |
| Origin | Mainland China |
| Type | Cordless Window Vacuum Cleaner |
| Suction power | 2.0KPA |
| Battery capacity | 2200mAh lithium battery |
| Soft rubber squeegee width | 28cm |
| Full charge running time | 30min-45min |
| Charging time | 3h |
| Body water tank | 150ml |
| Waterproof rating | IPX4 |
| Weight | 0.8kg |
| Colour | black + white |
Instock
There are no reviews yet.