Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.228 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Shoe Dryer |
| Power (W) | 10w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.