Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Shoe Dryer |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | AFDEAL |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Shoe Dryer |
| Color | White |
| Input voltage/current | DC5V 2A |
| Timing time | 3H/6H/9H |
Instock
There are no reviews yet.