Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.913 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 120w |
| Voltage (V) | 220V/110V |
| Brand Name | BALASHOV |
| Type | Shoe Dryer |
| Note | 220V EU /110V US Plug |
Instock
There are no reviews yet.