Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Filter Type | other |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | NYNY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.