Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.297 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | <3l |
| Dust Box Capacity (L) | 0.6-1 L |
| Filter Type | Cyclone |
| LCD | No |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Wiping & Absorbing Ground Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Handspike/Hand Held |
| Certification | ce, EMC, CE |
| Voltage (V) | 29.6V |
| Power (W) | 14w |
| Function | Sweep Suction |
| Brand Name | CREAROMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.