Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | 1-2 L |
| Filter Type | other |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | Yes |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Crevice Nozzle |
| Dust Storage Type | Aqua filter |
| Installation | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Xiaomi |
| Air conditioning power | 1HP |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Use | CAR |
Instock
There are no reviews yet.