Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 6-10 kg |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Type | others |
| Liquid tank volume | >3l |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | Yes |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Wiping & Absorbing Ground Brush |
| Dust Storage Type | Paper Dust Bag |
| Installation | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Filter for Roborock S5 |
| Feature 2 | For Roborock S6 |
| Feature 3 | For Roborock S5 MAX |
| Feature 4 | For Roborock S50 |
| Feature 5 | S6 MaxV S6 Vacuum Cleaner Accessories |
| Feature 6 | For mijia |
| Feature 7 | Household cleaning |
Instock
There are no reviews yet.