Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 11.1 V |
| Power (W) | 110W |
| Function | Wash Suction |
| Brand Name | szuk, SZUK |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| function1 | Powerful Vacuum Cleaner |
| function2 | Handheld vacuum cleaner |
| function3 | wireless portable vacuum cleaner |
| function4 | Powerful wireless car vacuum cleaner |
| function5 | powerful wireless vacuum cleaner |
| function6 | car wireless vacuum cleaners |
| function7 | mini wireless vacuum cleaner |
| function8 | Mini vacuum cleaner |
| function9 | Wireless cleaner |
| function10 | Car vacuum cleaner |
| function21 | Foldable, can empty dust with one button |
Instock
There are no reviews yet.