Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | COMPTYCO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.