Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | <500w |
| Function | Sweep Suction |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.