Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | 300*300*75 |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | Yes |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Cleaning Brush |
| Dust Storage Type | Paper Dust Bag |
| Installation | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | XMSJ, XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| roborock s5 max | Robot vacuum cleaner |
| feature1 | For robot vacuum cleaner xioami |
| feature2 | robot vacuum cleaner mop |
| feature3 | robot vacuum cleaner Life |
| feature4 | Vacuum Cleaner Accessories |
| feature5 | Filter for vacuum cleaner |
| feature6 | Vacuum cleaner for home |
| feature7 | home appliance |
| feature8 | filter and brush for vacuum cleaner |
Instock
There are no reviews yet.