Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 37 × 16 cm |
| Dust Box Capacity (L) | 0.6-1 L |
| Size(mm) | 24*24*10CM |
| Battery Life | 1 hour |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | About 7 meters |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | Yes |
| Special Suction Nozzle | Clean Cyclone Dust Collection Nozzle |
| Dust Storage Type | mop |
| Installation | Robot |
| Certification | ROHS, GS(消费电子), EMC, CB, UL(纺织品), ce |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | <500w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | Liectroux |
| Origin | Mainland China |
| Type | Cyclone |
Instock
There are no reviews yet.