Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Battery Type | others |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | 0.6-1 L |
| Filter Type | HEPA |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Multifunctional Combined Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 36V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Wash Suction |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.