Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 500-999W |
| Function | Carpet Type |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.