Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of operating modes | >5 |
| Battery Type | Li-ion |
| Filter Type | HEPA |
| Battery Life | 2 hours-2 hours and 30 minutes |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Timing Reservation | Yes |
| Remote Control | Yes |
| Special Suction Nozzle | Cleaning Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Robot |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage (V) | 14.8V |
| Power (W) | 30W |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Navigation | Gyroscope |
| Intelligent | Tuya APP, Smart Speaker |
| Case Material | ABS |
| Button Material | silica |
| Real-time atlase mapping | YES |
| Cleaning Appointment | YES |
| Auto recharge | YES |
| Voice announcement | YES |
| Safety Protection | Anti-fall/anti-collision |
| Along the wall | Infrared |
| Sweeping Mode | Auto, Focus, Along Edge, Power, Bow |
| Suction | 3000PA |
| Working Noise | ≤65 db |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Charging time | 4~5 hours |
| Support for customisation | YES |
| Functionality | Vacuuming, sweeping, mopping 3 in 1 |
Instock
There are no reviews yet.