Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length (m) | About 5 meters |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Certification | ROHS, CE |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | >1800W |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Bag Can Vacuum Cleaner | Bag Can Vacuum Cleaner |
| Vacuum Cleaner | Vacuum Cleaner |
| Capacity Canister Cleaner | Capacity Canister Cleaner |
Instock
There are no reviews yet.