Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 28 × 20 cm |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 4-5 nozzles |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Type | others |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | no |
| Dust Box Capacity (L) | 1-2 L |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | Other |
| Battery Life | 1 hour and 30 minutes |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | About 4 meters |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 600W |
| Brand Name | MOOSOO |
| Origin | Mainland China |
| function | vacuum cleaner |
| type | vacuum cleaner for home |
| feature | aspirador |
| Rated voltage | 240V |
| Rated frequency | 50HZ |
| Rated power | 600W |
| Suction | 18KPA |
| Feature 1 | robot |
| Feature 2 | handheld |
| Feature 3 | portable cleaner |
| Feature 4 | cleaning accessories |
| Feature 5 | high power |
Instock
There are no reviews yet.