Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Voltage (V) | 120V, 110V |
| Power (W) | >1800W, 500w |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type, Dry |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | US(Origin), Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.