Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 450W |
| Function | Carpet Type |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.