Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 30 × 26 cm |
| Baking Stall | 2 |
| Timing | Support |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | AC110V |
| Power (W) | 1680W |
| Brand Name | Sweetmile |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.