Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 26 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1001-1200g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >801W |
| Origin | Mainland China |
| after-sales service provided | None |
| warranty | None |
| energy efficiency rating | Class A |
| operating language | English |
| application | Commercial, garage, Hotel, Household |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| private mold | NO |
| function | Coffee Maker, Frying Pan, TOASTER OVEN |
| control mode | Digital Timer Control |
| housing material | Stainless Steel |
| coffee maker power (w) | 1250 |
| place of origin | Zhejiang, China |
| brand name | non |
| model number | non |
| Product name | 3-in-1 Breakfast Maker/ Toaster |
| Color | Black |
| Accessories | Baking Tray |
| Name | Household Multifunctional Breakfast |
| Used for | Fried + Grilled + Boiled + Steamed |
Instock
There are no reviews yet.