Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.623 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1001-1200g |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | BMAD |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.