Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| after-sales service provided | Return and Replacement |
| warranty | None |
| energy efficiency rating | Class A |
| application | Car, RV, outdoor, Hotel, garage, Commercial, Household |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| power (w) | 750 |
| voltage (v) | 110-230 |
| model number | NO MYET-1 |
| place of origin | China |
| type | Automatic Bread Maker |
| material | Stainless Steel |
| Product name | 2 Slice Electric Household Bread Toaster |
| Color | Customized Color |
| Power | 750w |
| Size | 46*18*21cm |
| Suitable for | Commercial Bakery Bread |
| Time adjust | Adjustable 6 Level Control |
| Heating method | Electrically Heated |
| Function | Automatic Pop-Up Function, Cancel Function, Reheat Function |
| Keyword | 2 slices stainless steel electric commerical home bread toaster |
| Packing | Color Box + Carton |
Instock
There are no reviews yet.