Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 7 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Production Capacity | 1000-4000 PCS/H |
| Type | Pita Bread |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Voltage | 110/220 V |
| Power | 3 KW |
| Dimension(L*W*H) | 1980*550*1310 MM |
| Weight | 275 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Key Selling Points | Automatic |
| Function | Tortilla making |
| Material | Stainless Steel |
| Product size | 50-200 MM |
| Packing Thickness | 0.5-7 MM |
| Packing Weight | 275 KG |
| Packing Size | 1850*720*1250 MM |
| Keywords | automatic tortilla maker machine |
| After Warranty Service | Video technical support |
Instock
There are no reviews yet.