Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.187 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 11L |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <100W |
| Brand Name | JUST BUY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.