Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 6 |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Reservation | No |
| LCD | No |
| Lid Material | Glass |
| Capacity | 5-6L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 200-299W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| 6 quarts | On busy days, use a simulated slow stew pot that can accommodate 4 to |
Instock
There are no reviews yet.