Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 52 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | PZG-PO12 |
| Number of Heating Elements | 2 |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | >2001W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.