Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 22 × 40 cm |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 801-1200W |
| Capacity | 11-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.