Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 98 × 68 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | XMEB-620Z-1 |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | electric oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | >2001W |
| Capacity | >41L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SNEECEMAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.