Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 49 × 68 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | >41L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.