Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | K35FK602 |
| Number of Heating Elements | 3 |
| Control | mechanical |
| Style | Vertical |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Type | Hot Plate Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | 31-40L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FirnFose |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.